საიტი განახლების პროცესშია — შესაძლებელია დროებითი ხარვეზები.
გაიხსნა თხევადი გაზის ახალი სადგური თბილისში
გაიხსნა თხევადი გაზის ახალი გასამართი სადგური აღმაშენებლის ხეივანი – 123 (ყოფილი „ფრეგოს” გასამართი სადგურის ტერიტორია)http://bit.ly/3pqCgVF სამუშაო საათები: 9:00 – 19:00 #AUTOLPGAS საუკეთესო ხარისხის თხევადი გაზი
Read More »
საქართველოში თხევადი გაზის ბიზნესი ღრმა კრიზისშია
საქართველოს თხევადი გაზის ასოციაციამ 2020 წლის განმავლობაში არაერთხელ გამოთქვა მოსაზრება იმის თაობაზე, თუ რა უარყოფითი შედეგები მოჰყვებოდა საქართველოს პარლამენტის მიერ მიღებულ საკანონმდებლო ცვლილებებს თხევადი გაზის
გაიხსნა თხევადი გაზის ახალი სადგური კახეთში
გაიხსნა თხევადი გაზის ახალი სადგური ბაკურციხეში ⛽ ლუქს ოილის ბენზინ გასამართი სადგურის მიმდებარე ტერიტორიაზე, 24 საათიანი, ლოკაცია რუკაზე ➡️ https://bit.ly/35dv3RJ
თხევადი აირის გაძვირება სოციალურ მდგომარეობას კიდევ უფრო დაამძიმებს
თხევადი აირის გაძვირება სოციალურ მდგომარეობას კიდევ უფრო დაამძიმებს “საქმე” პალიტრანიუსის ეთერში! ნიკა ხოფერია – თხევადი გაზის ასოციაციის ხელმძღვანელიანა დოლიძე – მოძრაობა ,,ხალხისთვის“ ლიდერი
თხევადი გაზის ბალონის და სისტემის სავალდებულო ინსპექტირება
შპს ”გაზსერვისი” – საბურთალო, სააკაძის მოედანი, II გასასვლელი (ევრო კრედიტის წინ) –  https://bit.ly/gassrvs , 591014515 შპს „გიომოტორსი“ — ქ. გორი, სუხიშვილის ქ №63   შპს
თხევადი გაზის ასოციაციის განცხადება
მოგესალმებით, გვინდა განვმარტოთ ჩვენი პოზიცია.ბუნებრივი გაზი არის CH4, თხევადი გაზი არის C3N8, C4H10. როგორც ხედავთ, ისინი არის, ნახშირწყალბადები. მათი წვის შედეგად გამოიყოფა წყალი და ნახშირორჟანგი.